Nagyon lényegretörő, szinte puritán megfogalmazás és stílus, amit nagyon jól esik olvasni ebben a „túlszakmásított” témakörben.
Csak köszönettel tartozom az elküldött leckékért, tömör és lényegre törő oktatásaidért, nagyon hasznos volt.
Köszönöm, hogy ilyen részletességgel, tényleg mindenre kiterjedően adtad át a tapasztalataidat, melyet tudunk hasznosítani.
Tapasztalataim szerint a HR szakma jelenlegi képviselői meglehetősen képzetlenek ezeken a területeken, így szívesen ajánlom minden HR-el foglalkozó ismerősöm figyelmébe a tanfolyamot. Keresni kellene a még ennél is szélesebb körben való terjesztés lehetőségeit.
Gyakorlati tudásra tehetsz szert
Kiknek ajánljuk?
VÁLLALKOZÁSOK TULAJDONOSAINAK
Cégtulajdonosként jó eséllyel túl sokat dolgozol, főleg amiatt, mert nem elég jó a csapatod. Egy dinamikusan fejlődő vállalkozásban a pár éve felvett munkatársak felett könnyen eljárhat az idő, és észre sem veszed, már helyettük dolgozol. Építs fel olyan csapatot, amely inkább leveszi a terheket a válladról, mint rárak? Ezt fogom neked megmutatni a tanfolyam során.
VEZETŐKNEK
Vezetőként elsősorban a csapatod teljesítménye alapján ítélnek meg (legalábbis a jó cégekben). Ha nem elég teljesítőképes a csapatod, akkor vezetőként te sem leszel elég jó. Hogyan építs fel ilyen csapatot, hogyan válaszd ki a legjobbakat, hogyan motiváld őket? Ezt fogom neked megmutatni neked a tanfolyam során.
Szerzője
Hiszek benne, hogy gyakorlati tapasztalataim megosztásával Téged is rá tudlak ébreszteni, hogy a humánerőforrás menedzsment (“people management”) nem misztikus, megfoghatatlan dolog, hanem ugyanolyan logikus és rendszerbe foglalható tudás, arról nem is beszélve, hogy akár céged duplázása-tízszerezése múlik rajta!
A gyakorlatban azt láttam, hogy a kiváló eredmények elérése érdekében a munkaerő toborzás-kiválasztás, a szervezetfejlesztés és a vállalati stratégia elválaszthatatlan egymástól, hiszen a legjobb munkatársak is csak szerencsétlenkednek egy rossz struktúrában, egy rossz feladatleosztásban, míg a közepesek is képesek megtáltosodni egy jól kialakított rendszerben.
Üdvözlettel:
Kelkó Tamás
szervezetfejlesztő
HR szakértő